Dacă îmi anulez abonamentul, pierd accesul imediat?
Absolut deloc. Dacă îți anulezi abonamentul, vei continua să ai acces deplin la toate funcționalitățile până la sfârșitul perioadei de facturare curente. Contul tău va rămâne activ pe parcursul perioadei pe care ai achitat-o deja.
Odată ce această perioadă de facturare se încheie, abonamentul tău va expira oficial și nu vei mai fi taxată. Îți poți reactiva abonamentul în orice moment, dacă decizi să revii.
Related articles